Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Naujienos

Ir paletės, ir cigaretės

Ir paletės, ir cigaretės 2017.06.27

Birželio 19 – sios dienos popietę, apie 13.10 val., Vilniaus mieste, Naugarduko gatvėje, esančioje bendrovėje, užsiimančioje medinių palečių prekyba, apsilankė Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie vykdomą kitą neteisėtą veiklą. Patikrinus bendrovės sandėliavimo patalpas, tarp medinių palečių, buvo rastos ir išimtos maišuose sudėtos dviejų rūšių kontrabandinės cigaretės su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Iš viso iš nelegalios apyvartos buvo išimta 88 800 vnt. kontrabandinių cigarečių, kurių bendra muitinė vertė siekia 13 427,60 eurų.

Įtariamojo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 1992 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis).

Praeityje nekliuvusiam, iš Utenos apylinkių kilusiam, Vilniaus miesto gyventojui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 7 metų (Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu).

Policijos pareigūnų šaudymo pratybos

Policijos pareigūnų šaudymo pratybos 2017.06.27

2017 m. birželio mėn. Utenos apskrities VPK ir teritoriniuose policijos komisariatuose prasidėjo šaudymo pratybos. Pratybos vyksta pagal grafiką, patvirtintą Utenos apskrities VPK viršininko įsakymu.

2017 m. birželio 26 d. pratybos vyko Molėtų rajono PK Reagavimo ir Veiklos skyriaus pareigūnams.

2017 m. birželio 27, 28 ir 29 d. pratybos vyks Ignalinos ir Zarasų rajonų, bei Visagino miesto policijos komisariatų pareigūnams.

Projekto partnerių susitikimas Daugpilyje

Projekto partnerių susitikimas Daugpilyje 2017.06.21

2017 m. birželio 19 d. Daugpilio mieste (Latvijos respublika) įvyko Latvijos - Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos 2014 - 2020 metų finansuojamo projekto Nr. LLI-082 „Sinerginės saugumo platformos sukūrimas Rytų Latvijos ir Lietuvos pasienyje“ partnerių darbinis susitikimas.

Susitikime buvo aptariami einamieji klausimai susiję su projekto įgyvendinimu. Utenos apskr. VPK atstovavo Alina Plistkova, Utenos apskr. VPK Valdymo organizavimo skyriaus vyriausioji specialistė ir Saulius Ryliškis, Utenos apskr. VPK Aptarnavimo skyriaus vedėjas.

Pilietiška ir drąsi moteris sulaikė neblaivų vairuotoją

Pilietiška ir drąsi moteris sulaikė neblaivų vairuotoją 2017.06.21

Birželio 18 – osios vakare, apie pusę vienuoliktos dirbantys Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą apie neblaivų, nuo Svėdasų link Utenos, važiuojantį vairuotoją.

Kaip paaiškėjo vėliau, neblaivų vairuotoją pastebėjo paskui jį važiuojanti kita vairuotoja. Moteris pastebėjusi, kad prieš ją, tą pačia kryptimi važiuojantis automobilis pavojingai manevruoja, apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui ir važiavo paskui automobilį. Moteris elgėsi labai ryžtingai – ji ne tik sekė paskui pavojingai važiuojantį automobilį, bet dar signalizavo automobilio šviesomis, siekdama, kad prieš ją važiuojantis automobilis sustotų. Kelio išplatėjime automobiliui sustojus, drąsi moteris taip pat sustojo, priėjo prie įtartinai važiavusio automobilio ir atidariusi jo dureles ir nepabūgusi akivaizdžiai neblaivaus vairuotojo, iš užvedimo spynelės ištraukė automobilio raktelius. Netrukus atvažiavo ir policijos pareigūnai, kurie sulaikė neblaivų vairuotoją. Policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policija dėkoja drąsiai ir ryžtingai moteriai už jos pilietišką poelgį.

Policijos pareigūnų pratybos

Policijos pareigūnų pratybos 2017.06.20

2017 m. birželio mėn. Utenos apskrities VPK ir teritoriniuose policijos komisariatuose tęsiasi Fizinės prievartos veiksmų ir Profesinės taktikos pratybos. Pratybos vyksta pagal grafiką, patvirtintą Utenos apskrities VPK viršininko įsakymu.

2017 m. birželio 19 d. pratybos vyko Utenos apskrities VPK Molėtų rajono PK pareigūnams, kuriuose kartu su pavaldiniais, dalyvavo Utenos apskrities VPK Molėtų rajono PK viršininkas Algis Masevičius.

2017 m. birželio 20 d. pratybos vyksta Utenos apskrities VPK Ignalinos rajono PK pareigūnams.

Policijos pareigūnų pratybos

Policijos pareigūnų pratybos 2017.06.16

Nuo 2017 m. birželio mėn. Utenos apskrities VPK ir teritoriniuose policijos komisariatuose tęsiasi Fizinės prievartos veiksmų ir Profesinės taktikos pratybos. Pratybos vyksta pagal  grafiką, patvirtintą Utenos apskrities VPK viršininko įsakymu.

2017 m. birželio 15 d. pratybos vyko Anykščių rajono PK Reagavimo ir Veiklos skyriaus pareigūnams.

2017 m. birželio 19, 20 d. pratybos vyks Molėtų ir Ignalinos rajonų policijos komisariatų pareigūnams.

Kolegos iš Estijos lankėsi Utenoje

Kolegos iš Estijos lankėsi Utenoje 2017.06.13

Birželio 8 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate viešėjo Estijos policijos Rytų prefektūros ir sienos apsaugos valdybos įgaliotinių delegacija. Šis vizitas – tai tarp Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Estijos policijos Rytų prefektūros 2016 m. rugpjūčio 23 d. pasirašytą protokolinį bendradarbiavimo susitarimą dalis.

Susitikime su svečiais dalyvavo Utenos apskr. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, Utenos apskr. VPK viršininko pavaduotojas Vaidotas Žilys, skyrių viršininkai. Utenos apskr. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas pristatė Utenos apskr. VPK veiklą, atsakė į gausius estų pareigūnų klausimus. Svečius ypač domino apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymas ir kaip jis veikia, kokias funkcijas atlieka pareigūnai jį įgyvendindami. Taip pat buvo demonstruotas filmukas apie bendruomenės pareigūnų veiklą.

Atgal 1 2 3 ... 442 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagine pirmą kartą organizuota Saugumo mugė

Visagine pirmą kartą organizuota Saugumo mugė 2017.06.27

Birželio 23 d. Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnių Onutės Pernavienės ir Oksanos Rožkovos kvietimu, Santarvės aikštėje įvairios tarnybos ir nevyriausybinės organizacijos susirinko į pirmą kartą Visagine organizuotą Saugumo mugę. Šios mugės tikslas - informuoti miesto gyventojus ir svečius apie įvairių tarnybų, nevyriausybinių organizacijų teikiamą socialinę pagalbą bei veiklą.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X