Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Saugaus eismo klasė Utenoje

Mažieji eismo dalyviai savo žinias įtvirtina Saugaus eismo klasėje

Mažieji eismo dalyviai savo žinias įtvirtina Saugaus eismo klasėje 2014.12.01

Artėjant moksleivių žiemos atostogų metui ir rūpinantis, kad atostogaujantys vaikai nepamirštų Kelių eismo taisyklių, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės pareigūnai praėjusią savaitę vedė saugaus eismo pamokėles dideliam būriui vaikų, atvykusių ne tik iš Utenos, bet ir iš Anykščių miesto.

Saugaus eismo klasėje mažieji mokosi būti pavyzdingais eismo dalyviai

Saugaus eismo klasėje mažieji mokosi būti pavyzdingais eismo dalyviai 2014.10.31

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės pareigūnai Ignas Matiukas ir Remigijus Rusteika aktyviai veda užsiėmimus saugaus eismo klasėje mažiesiems Utenos gyventojams. Šią savaitę į pareigūnų organizuojamą saugaus eismo pamokėlę atvyko nemažas būrys vaikų, kurie per valandos trukmės užsiėmimą išmoko ne tik, kaip taisyklingai dėvėti atšvaitą, bet ir kaip saugiai pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje, sankryžoje ar gerai matomoje kelio vietoje.

Saugaus eismo klasėje nuolat sulaukiama lankytojų

Saugaus eismo klasėje nuolat sulaukiama lankytojų 2014.09.25

Rugsėjo 25 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje lankėsi būrys vaikų iš darželio „Želmenėlis“. Lydimi pedagogių, vaikai susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus Veiklos organizavimo ir prevencijos grupės specialistu.

Saugaus eismo klasėje apsilankė Ignalinos rajono pradinukai

Saugaus eismo klasėje apsilankė Ignalinos rajono pradinukai 2014.05.07

Gegužės 7 d. į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasę, pagilinti saugaus eismo žinias ir įgūdžius, atvyko Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos 1–4 klasių moksleiviai. Kaip reikia saugiai elgtis kelyje, kam reikalingi atšvaitai ir saugos diržai susirinkusiems vaikams ir juos atlydėjusiems mokytojams įdomiai ir išsamiai papasakojo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės specialistas Ignas Matiukas.

Saugaus eismo klasėje moksleiviams priminta apie saugumą kelyje

Saugaus eismo klasėje moksleiviams priminta apie saugumą kelyje 2014.04.07

Balandžio 4 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje apsilankė gausus būrys vaikų. Pažymint Saugaus eismo dieną, Kelių policijos skyriaus veiklos organizavimo ir prevencijos grupės pareigūnai vedė saugaus eismo pamokėlę, kurios metu ypatingas dėmesys buvo skirtas pėsčiųjų ir dviratininkų teisėms ir pareigoms.

Utenoje saugaus eismo pamokėlėse dalyvavo gausus būrys vaikučių

Utenoje saugaus eismo pamokėlėse dalyvavo gausus būrys vaikučių 2013.09.20

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Saugaus eismo klasėje visą savaitę lankėsi vaikai, t. y. rugsėjo 16 d. Saugaus eismo klasėje lankėsi Utenos vaikų lopšelio-darželio „Želmenėlis“ 2 ikimokyklinės klasės, rugsėjo 18 d. lankėsi Utenos darželio-mokyklos „Eglutė“ 2 ir 3 klasės mokinukai, rugsėjo 20-ąją lankėsi Utenos darželio-mokyklos „Saulutė“ 2 ikimokyklinės klasės.

Saugaus eismo klasėje noriai lankosi moksleiviai

Saugaus eismo klasėje noriai lankosi moksleiviai 2012.03.28

Kovo 27 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Saugaus eismo klasėje viešėjo Molėtų pagrindinės mokyklos Jaunųjų policijos rėmėjų būrelio nariai.

Saugaus eismo tema domisi Utenos moksleiviai

Saugaus eismo tema domisi Utenos moksleiviai 2012.03.29

Kovo 29 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate apsilankė Utenos rajono Daugailių pagrindinės mokyklos 9–10 klasių mokiniai su auklėtoja ir direktoriaus pavaduotoja. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus areštinės pareigūnai susirinkusiesiems parodė komisariate esančias areštinės patalpas, paaiškino areštą atliekančių asmenų teises ir pareigas, jų laikymo tvarką ir sąlygas, vidaus tvarkos taisykles, pasimatymų su giminaičiais ir kitais asmenimis tvarką, pasivaikščiojimų organizavimą, atsakė į pateiktus klausimus.

Anykščių rajono Kavarsko vidurinės mokyklos moksleiviai lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje

Anykščių rajono Kavarsko vidurinės mokyklos moksleiviai lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje 2011.04.14

Balandžio mėnuo skiriamas prevencijai saugaus eismo tematika, todėl vykdant projektą „Būk saugus kelyje“ balandžio 13 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje apsilankė vaikai iš Anykščių rajono Kavarsko mokyklos, kurie į Uteną atvažiavo net dviem mokykliniais autobusiukais. Užsiėmimo metu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus Eismo priežiūros organizavimo ir kontrolės grupės vyr. specialistas R. Rusteika vaikams priminė dėl ko keliuose įvyksta nelaimės ir kaip elgtis, kad jų nebūtų. Vaikams buvo parodyti keli filmukai apie saugų eismą, visi vaikai pademonstravo savo žinias saugaus eismo klasėje „įrengtoje“ gatvėje, atsakinėjo į užduodamus klausimus saugaus eismo tematika. Už gerą Kelių eismo taisyklių mokėjimą vaikai buvo apdovanoti mirksinčiais atšvaitais ir šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Po pamokėlės vaikai apsilankė areštinėje, o Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų grupės specialistė D. Bražionytė jiems papasakojo, kas atsitinka nesilaikantiems įstatymų. Vėliau, bendradarbiaujant su VĮ „Utenos regiono keliai“ atstove saugaus eismo klausimais S. Dindaite, vaikams buvo aprodyta kelių priežiūros technika, papasakota apie kelininkų siekį kelius tvarkyti taip, kad jie būtų saugūs visiems eismo dalyviams. Kad moksleiviai prisimintu išvyką į Uteną ir kelyje jaustųsi saugesni, šios įmonės atstovė vaikams padovanojo atšvaitų, kalendoriukų ir knygelių.
Iš šio apsilankymo vaikai parsivežė gausybę gražių įspūdžių ir naujų žinių.

Pamokėlės Saugaus eismo klasėje – saugus elgesys gatvėse

Pamokėlės Saugaus eismo klasėje – saugus elgesys gatvėse 2010.11.18

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate jau daugiau kaip metus veikia Saugaus eismo klasė, kuri įrengta siekiant sudaryti ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams, bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, kitiems visuomenės nariams sąlygas ugdyti ir plėtoti savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetenciją, mokytis ir gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje.

Saugaus eismo klasė tapo populiaria mokymo priemone darželinukams ir pradinukams. Šių metų lapkričio 17 dieną Saugaus eismo klasėje apsilankė daugiau nei 100 vaikų, kurie dalyvavo saugaus eismo viktorinoje, buvo supažindinti su Kelių eismo taisyklėmis, bei praktiškai išbandė savo žinias sankryžoje ir kelyje, esančiuose šioje klasėje ir niekuo nesiskiriančiuose nuo tikros gatvės. Saugaus eismo pamokėles vaikams vedantis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus vyresnysis specialistas Remigijus Rusteika kiekvienam apsilankiusiajam Saugaus eismo klasėje įteikia po mirkčiojantį atšvaitą. Pareigūnas mano, kad atšvaitas, tai vaiko saugumo garantas kelyje. Vaikai, pabuvoję Saugaus eismo klasėje, lieka patenkinti ne tik gautomis žiniomis, bet ir praktiškomis dovanomis, padėsiančiomis užtikrinti jų saugumą.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrius kviečia ne tik vaikų grupes, bet ir visas šeimas, tėvus, senelius kurie rūpinasi vaikų saugumu gatvėje, kartu su vaikais apsilankyti Saugaus eismo klasėje. Policijos pareigūnai pastebėjo, kad saugaus eismo klasėje dažniausiai lankosi Utenos miesto ir rajono vaikai, tad ragina čia apsilankyti ir kitų Utenos apskrities rajono vaikus. Visi norintys apsilankyti Saugaus eismo klasėje gali kreiptis į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus specialistą Remigijų Rusteiką telefonu 02,112, (8 389) 61 980 arba elektroniniu paštu remigijus.rusteika@policija.lt .

Saugaus eismo klasė kviečia apsilankyti

Saugaus eismo klasė kviečia apsilankyti

Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate veikia Saugaus eismo klasė, kuri įrengta siekiant sudaryti ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams, bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, kitiems visuomenės nariams sąlygas ugdyti ir plėtoti savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetenciją, mokytis ir gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje, suvokti eismo sistemą „Eismo dalyvis – transporto priemonė – kelias – eismo aplinka“. Klasė aprūpinta vaizdinėmis mokymo priemonėmis – joje yra transporto priemonės (žaisliniai automobiliai ir motociklai, dviračiai), pastatomi šviesoforai, kelių ženklų modeliai, plakatai, iliustracijos, nuotraukos ir kitos vaizdinės priemonės.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyrius kviečia ne tik vaikų grupes, bet ir visas šeimas, tėvus, senelius kurie rūpinasi vaikų saugumu gatvėje, kartu su vaikais apsilankyti Saugaus eismo klasėje. 

Visi norintys apsilankyti Saugaus eismo klasėje gali kreiptis į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus specialistą Remigijų Rusteiką telefonu 02, 112, (8 389) 61980 arba elektroniniu paštu remigijus.rusteika@policija.lt  

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X