Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Visagino PK

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Visagine pradinių klasių moksleiviai, bendruomenės pareigūnių pakviesti, piešė ir diskutavo tema „Mes už saugų eismą!“

Visagine pradinių klasių moksleiviai, bendruomenės pareigūnių pakviesti, piešė ir diskutavo tema „Mes už saugų eismą!“ 2017.04.18

Kovo mėnesį Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova kartu su policijos rėmėja Aliona Kurpiene pakvietė miesto mokyklų pradinių klasių moksleivius dalyvauti piešinių parodoje-diskusijoje „Mes už saugų eismą!“, skirtoje Saugaus eismo dienai Lietuvoje paminėti.

Visagine moksleiviai varžėsi teisinių žinių konkurse „Teisė žinoti“

Visagine moksleiviai varžėsi teisinių žinių konkurse „Teisė žinoti“ 2017.04.05

Balandžio 4 d. Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnės pakvietė miesto mokyklų vyresniųjų klasių moksleivius į „Atgimimo“ gimnaziją išbandyti jėgas teisinių žinių konkurse „Teisė žinoti“. Dalyvavo trys komandos: „Žiburio“ pagrindinės mokyklos komanda „Kostiumuotieji“, „Atgimimo“ gimnazijos komanda „Teisės detektyvai“ ir „Gerosios vilties“ progimnazijos komanda „21 amžiaus jaunimas“.

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės 2016.05.26

Gegužės 23–24 dienomis Visagino policijos komisariato pareigūnai susitiko su Visagino miesto gimnazijų abiturientais. Susitikimo tikslas – priminti moksleiviams, kaip svarbu paskutinio skambučio šventės metu elgtis saugiai, būti supratingais ir tolerantiškais, laikytis bendrų elgesio bei viešosios tvarkos taisyklių, atsižvelgti ir gerbti suaugusiųjų nuomonę.

Visagino policijos pareigūnės dalyvavo „Smurto prieš vaikus prevencija – 2016“ specialistų pasitarime

Visagino policijos pareigūnės dalyvavo „Smurto prieš vaikus prevencija – 2016“ specialistų pasitarime 2016.05.11

Gegužės 10 d. Visagino policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnės, savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojų kvietimu, dalyvavo tarpinstituciniame specialistų pasitarime „Smurto prieš vaikus prevencija – 2016“.

Visagino policijos pareigūnai susitiko su Neįgaliųjų draugijos nariais

Visagino policijos pareigūnai susitiko su Neįgaliųjų draugijos nariais 2016.03.01

Paskutinę žiemos dieną Visagino policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai lankėsi Neįgaliųjų draugijoje ir susitiko su gyvenimo džiaugsmu trykštančiais draugijos nariais.

Visagine bendruomenės pareigūnai dalyvavo apvalaus stalo diskusijoje „Mes sakome – smurtui ne!”

Visagine bendruomenės pareigūnai dalyvavo apvalaus stalo diskusijoje „Mes sakome – smurtui ne!” 2015.12.14

Prisidėdami prie tarptautinės socialinės akcijos „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“ Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnai dalyvavo apvalaus stalo diskusijoje „Mes sakome – smurtui ne!”.

Visagino kultūros centras kartu su policija – vieningi prieš patyčias bei žalingus įpročius jaunimo tarpe

Visagino kultūros centras kartu su policija – vieningi prieš patyčias bei žalingus įpročius jaunimo tarpe 2015.12.08

Visagino policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai tęsia bendradarbiavimą su ugdymo ir mokymo įstaigomis. Neseniai jie buvo pakviesti dalyvauti Visagino kultūros centro vykdomo nusikaltimų prevencijos ir kontrolės priemonių projekto „Saugesnė aplinka – saugesnė kultūra“ organizuotose veiklose.

Visagino policijos pareigūnai tęsia žalingų įpročių prevencinę veiklą jaunimo tarpe

Visagino policijos pareigūnai tęsia žalingų įpročių prevencinę veiklą jaunimo tarpe 2015.10.28

Visagino policijos komisariato vykdomoje tęstinėje, prevencinėje programoje „Alkoholio, tabako ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija Visagine“, kuri finansuojama iš savivaldybės sveikatos rėmimo programos lėšų, daug dėmesio skiriama ankstyvajai žalingų įpročių prevencijai moksleivių ir jaunimo tarpe.

Visagino policijos pareigūnai kartu su bendruomene minėjo Tarptautinę dieną be automobilio

Visagino policijos pareigūnai kartu su bendruomene minėjo Tarptautinę dieną be automobilio 2015.09.25

Rugsėjo 22 d. Visagine, ekstremalaus sporto ir vaikų žaidimo aikštelėje, vyko renginys „Švarus oras – gera sveikata!“, skirtas Tarptautinei dienai be automobilio paminėti, kurį organizavo Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Renginyje dalyvauti buvo pakviesti ir Visagino policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus pareigūnai.

Mažieji visaginiečiai viešėjo saugaus eismo klasėje

Mažieji visaginiečiai viešėjo saugaus eismo klasėje 2015.09.24

Rugsėjo 23 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato saugaus eismo klasėje lankėsi gražus būrys vaikučių iš Visagino lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“. Darželio bendruomenė skiria labai didelį dėmesį vaikų saugumui, organizuoja saugaus eismo savaites, o ši kelionė yra dar ir vaikų socializacijos projekto „Saugaus eismo mokyklėlė“ dalis.

Mažųjų visaginiečių viešnagė policijos komisariate

Mažųjų visaginiečių viešnagė policijos komisariate 2015.09.18

Šią savaitę Visagino policijos komisariato pareigūnai sulaukė svečių iš Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Lydimi bendruomenės pareigūnų ir savo pedagogių, mažieji stebėjo kinologo ir tarnybinio šuns Rokio pasirodymą, kuris sužavėjo visus.

Atgal 1 2 3 ... 8 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X