Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Molėtų r. PK

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Atidaryta paroda

Atidaryta paroda 2017.06.05

Birželio mėn. 3 d. Molėtų rajono Levaniškių bibliotekoje atidaryta Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato veiklos skyriaus specialisto Algimanto Antano Čižos ir žurnalisto Jono Bareikio fotonuotraukų paroda, skirta Tėvo dienos progai -“Tėvai ir vaikai“. Parodą Levaniškių kaimo bendruomenei pristatė bibliotekininkė Nijolė Navikienė. Nuotraukų autoriai susirinkusiems pasakojo apie fotografijos raidą nuo juodai - baltų iki dabartinių, skaitmeninių. Apie įvairius kuriozinius nutikimus fotografuojant.

"Neužkibk 2017"

"Neužkibk 2017" 2017.06.01

2017 m. gegužės 31 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su sportinės žūklės klubu „Ešerys" Molėtuose, šalia Pastovėlio ežero, organizavo jau tapusias tradicinėmis, nuo 2001 metų vykstančias vaikų žūklės varžybas „Neužkibk". Tai sudėtinė Molėtų rajono policijos pareigūnų vykdomos „Jaunieji policijos rėmėjai – smurto, patyčių ir kitų teisė pažeidimų prevencijos sargyboje“ prevencinės programos dalis. Pasibaigus varžyboms ir pasvėrus žuvis, buvo išaiškinti ir apdovanoti varžybų nugalėtojai. Pirmą vietą užėmė Airidas Naujokaitis, antrą – Martynas Gvozdas, trečią – Ernestas Lavinskas. Didžiausi ešerį pagavo Dijus Maigys. Jauniausias varžybų dalyvis – keturmetis Tajus Maigys.

Jaunieji dviratininkai sėkmingai išlaikė egzaminą

Jaunieji dviratininkai sėkmingai išlaikė egzaminą 2017.05.31

Gegužės 30 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai lankėsi Molėtų rajono Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijoje, kur vyko egzaminai jauniesiems dviratininkams. Egzaminą sėkmingai išlaikė visi jame dalyvavę moksleiviai

Molėtų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnai lankėsi darželiuose

Molėtų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnai lankėsi darželiuose 2017.05.15

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kartu su ištikimuoju vaikų bičiuliu „šuneliu“ Amsiu gegužės 5 ir 10 dienomis lankėsi Vyturėlio ir Saulutės lopšeliuose-darželiuose. Susitikimuose aptartos pagrindinės saugaus elgesio namuose, gatvėje ir kelyje taisyklės.

Reidas Molėtų miesto viešosiose erdvėse

Reidas Molėtų miesto viešosiose erdvėse 2017.05.15

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai gegužės 10 d., kartu su Molėtų r. agentūros aplinkosaugininkais, savivaldybės statybos ir vietinio ūkio skyriaus specialistu, policijos rėmėjais ir Mykolo Romerio studentu atliekančiu praktika Molėtų r. PK surengė kelių valandų vakarinį reidą Molėtų miesto viešosiose erdvėse, kurio metu buvo stebima, ar nepažeidinėja viešoji tvarka ir t. t. .

Molėtų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė lankėsi Alantos technologijos ir verslo mokykloje

Molėtų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė lankėsi Alantos technologijos ir verslo mokykloje 2017.04.28

2017 m. balandžio 26 d. Molėtų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė lankėsi VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykloje. Į sutikimą vyko kartu su Panevėžio apygardos probacijos tarnybos Probacijos skyriaus prie Molėtų rajono savivaldybės vyresniąja inspektore Regina Grikiniene ir inspektore Rūta Novodvorskiene, ir AB “Energijos skirstymo operatorius” Prevencijos skyriaus specialistu Ryčiu Meškausku.

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių"

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių" 2017.03.08

Utenos aps. VPK Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnai Neringa Purlienė ir Algimantas Antanas Čiža kovo 6 d. lankėsi Alantos gimnazijoje, kur susitiko su 5,6 ir 9 klasių moksleiviais. Susitikimo metu su moksleiviais pareigūnai skaitė paskaitą „Moku bendrauti be patyčių“. Bendravimo metu pareigūnai su moksleiviais diskutavo - kas yra patyčios, kokias yra jų rūšys, kuo patyčios skiriasi nuo konflikto, kur galima susidurti su patyčiomis, kodėl tyčiojamasi, kas tampa patyčių taikiniais ir kodėl, kaip jaučiasi tie, kurie patiria patyčias, vaikų vaidmenys patyčių situacijose, kodėl sunku kalbėti apie patyčias, kaip elgtis kai patiri patyčias, kaip padėti draugui patiriančiam patyčias ir kas gali padėti.

Molėtuose įvyko moksleivių krepšinio varžybos

Molėtuose įvyko moksleivių krepšinio varžybos 2017.01.06

 

2017 m. sausio 5 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, bendradarbiaudami su Molėtų sporto centro atstovais, surengė Lietuvos moksleivių žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3X3 varžybas.

Varžybų tikslas - žiemos atostogų metu įtraukti moksleivius iš kaimo vietovių aktyviai praleisti laiką, atitraukti moksleivius nuo kompiuterių ir TV ekranų, gerinti socialinius įgūdžius ir stiprinti sveikatą. Džiugu, kad tokią šaltą sausio dieną vaikai nepabūgo šaltuko ir susirinko į varžybas. Varžybose dalyvavo keturios  komandos berniukų ir keturios komandos mergaičių (2000 m. gimimo ir jaunesni) iš penkių Molėtų rajono apylinkių. Mergaičių grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda iš Giedraičių mstl., o berniukų – iš Inturkės. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir krepšinio kamuoliais.

Molėtų rajono komisariato pareigūnės svečiavosi Molėtų gimnazijoje

Molėtų rajono komisariato pareigūnės svečiavosi Molėtų gimnazijoje 2016.12.16

Gruodžio 13 d. Molėtų r. policijos komisariato pareigūnės svečiavosi Molėtų progimnazijoje. Susitikimo su penktokais metu buvo rodoma video medžiaga apie saugų elgesį kelyje tamsiu paros metu, kuomet kelias slidus, apsnigtas; atšvaitų svarbą; pirotechnikos naudojimo pavojus. Priminta apie saugų elgesį žaidžiant kieme, atvirose vietovėse. Taip pat kalbėta apie užšalusių ežerų ir kitų vandens telkinių keliamus pavojus. Priminta, kaip elgtis įlūžus, ką daryti, jei pamato įlūžusį žmogų.

Susitikimas su AB ESO atstovu

Susitikimas su AB ESO atstovu 2016.12.14

Gruodžio 14 d. Utenos apskr. VPK Molėtų r. PK VPS prevencijos poskyrio pareigūnai susitiko su AB ESO (Energijos skirstymo operatorius) specialistu Ryčiu Meškausku. Susitikimo metu R. Meškauskas kalbėjo apie tai, kaip iš transformatorinių vagiama alyva, kur ji panaudojama. Kita tema – elektros, laidų vagystės. Kalbėdamas apie elektros vagysčių atvejus, R. Meškauskas pabrėžė, kad už elektros nuostolius moka sąžiningi vartotojai, o pavogta elektros energija turi įtakos nustatant naujas elektros energijos kainas mokesčių mokėtojams. Susitikimo metu aptartos policijos ir ESO bendradarbiavimo gairės, vykdant bendrus prevencinius susitikimus su Molėtų rajono ir miesto gyventojais.

Prevencinė priemonė Molėtų krašte

Prevencinė priemonė Molėtų krašte 2016.11.28

Šių metų lapkričio 22 d., vakare buvo lankomasi  socialinės rizikos šeimose Joniškio ir Inturkės seniūnijose. Šioje prevencinėje priemonėje, kurią organizavo  Vaiko teisių  apsaugos skyrius, dalyvavo ir Molėtų socialinės paramos centro darbuotoja bei Molėtų r. policijos komisariato policijos pareigūnės. Aplankius minėtas šeimas pasidžiaugta, kad pažeidimų  nenustatyta.

Atgal 1 2 3 ... 7 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagine pirmą kartą organizuota Saugumo mugė

Visagine pirmą kartą organizuota Saugumo mugė 2017.06.27

Birželio 23 d. Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnių Onutės Pernavienės ir Oksanos Rožkovos kvietimu, Santarvės aikštėje įvairios tarnybos ir nevyriausybinės organizacijos susirinko į pirmą kartą Visagine organizuotą Saugumo mugę. Šios mugės tikslas - informuoti miesto gyventojus ir svečius apie įvairių tarnybų, nevyriausybinių organizacijų teikiamą socialinę pagalbą bei veiklą.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X