Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Ignalinos r. PK

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Ignalinoje vyko varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti

Ignalinoje vyko varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti 2017.04.24

2017 m. balandžio 6 d. prie Ignalinos gimnazijos vyko vairavimo varžybos, skirtos Saugaus eismo dienai paminėti. Tai tęstinis Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos, saugaus eismo projekto „Saugokime vieni kitus kelelyje“ renginys, kurio pagrindinis tikslas – skatinti eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai ir saugiai, gerbti vieni kitus, laikytis Kelių eismo taisyklėse numatytų pareigų, nevairuoti apsvaigus, tamsiu paros metu segėti atšvaitus, naudoti liemenes, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais. Varžybas organizavo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato (toliau – Ignalinos r. PK) pareigūnai kartu su UAB „Ginto vairavimo mokykla“, VĮ „Utenos regiono keliai“ Ignalinos kelių tarnyba ir Ignalinos gimnazija.

Ignalinos policija dalyvavo „Karjeros savaitė 2017“

Ignalinos policija dalyvavo „Karjeros savaitė 2017“ 2017.04.20

Ignalinos rajono policijos komisariatas 2017 m. kovo 10-14 dienomis dalyvavo Ignalinos rajono mokinių asociacijos organizuojamoje profesijų savaitėje „Karjeros savaitė 2017“. Policijos pareigūnai suteikė galimybę Ignalinos r. mokiniams turiningai praleisti pavasario atostogas, praktiškai susipažinti su darbu policijoje, žengti svarų žingsnį planuojant tolimesnę savo ateitį.

Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynėse komanda „Policija“ užėmė II vietą

Ignalinos rajono įstaigų sporto žaidynėse komanda „Policija“ užėmė II vietą 2017.04.20

Tradiciškai ankstyvą pavasarį Ignalinos kultūros ir sporto centras organizuoja rajono įstaigų sporto žaidynes. Šiais metais salės futbolo, vyrų krepšinio 3x3, tinklinio, jėgos trikovės, plaukimo, šaškių, smiginio, stalo teniso, bėgimo žaidynėse dalyvavo net 5 įstaigų atstovai: kasmetiniai žaidynių čempionai „Pasienis“, taip pat „Policija“, „Gaisrinė“, „Sporto centras“ ir krašto apsaugos „Savanoriai". Pastaroji komanda pirmi metai išbandė ir savo jėgas. Jie ypač stengėsi, subūrė didelį norinčių dalyvauti asmenų grupę ir energingai kovojo.

Ignalinoje ir rajone paminėta Saugaus eismo diena

Ignalinoje ir rajone paminėta Saugaus eismo diena 2017.04.11

Balandžio 6-oji Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, suteikianti galimybę dar kartą kiekvienam visuomenės nariui, eismo dalyviui, susimąstyti apie žmogiškąsias vertybes – gyvybę, sveikatą, atsakomybę už savo elgesį kelyje. Saugaus eismo diena į atmintinų dienų sąrašą įtraukta 2006 metais. Pagrindinis Saugaus eismo dienos tikslas – nė vieno nukentėjusio eismo dalyvio šalies keliuose.

Visą savaitę šiai dienai paminėti Ignalinos policijos komisariato pareigūnės Jūratė Pernavienė ir Jurgita Zenkuvienė dėmesį skyrė saugumui keliuose, pagarbai, kultūringam elgesiui, atšvaitų ir šviesą atspindinčių elementų svarbai ir aplankė visus Ignalinos ir rajono darželius, Ignalinos gimnaziją ir progimnaziją.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje apsilankė bendruomenės pareigūnė

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje apsilankė bendruomenės pareigūnė 2017.03.27

Kovo 22 d. Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė atvyko į Ignalinos „Šaltinėlis“ mokyklos „Lakštingalėlių“ grupėje organizuojamą renginį – „Policininko profesija“.

Bendruomenės pareigūnė atvyko į Ignalinos mokyklą

Bendruomenės pareigūnė atvyko į Ignalinos mokyklą 2017.03.16

Kovo 16 d. Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė susitiko su mokyklos „Šaltinėlis“ auklėtiniais „Pumpurėlių“ grupėje ir auklėtoja Larisa Černiavskaja.

Bendruomenės pareigūnės Vidiškių gimnazijoje mokiniams ir pedagogams skaitė netradicinę paskaitą

Bendruomenės pareigūnės Vidiškių gimnazijoje mokiniams ir pedagogams skaitė netradicinę paskaitą 2017.02.07

Ignalinos policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Jūratė Pernavienė ir Jurgita Zenkuvienė vasario 2 d. svečiavosi Vidiškių gimnazijoje ir skaitė paskaitą apie rūkymą, jo daromą žalą, neigiamas pasekmes sveikatai, socialiniam gyvenimui. Mokiniai supažindinti su administracine atsakomybe, šiuo metu galiojančiais įstatymais. Užduočių ir žaidimo pagalba mokiniai buvo skatinami nepradėti rūkyti bei saugoti ir branginti ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą. Pareigūnė akcentavo, jog gimnazijoje kiekvienas turi elgtis kultūringai ir rūpintis, kad joje būtų gera visiems, o ypač tiems, kurie yra šalia.

Ignalinos policijoje svečiavosi antrokai

Ignalinos policijoje svečiavosi antrokai 2016.10.31

 

2016 m. spalio 28 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariate svečiavosi Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos 2 klasės mokiniai.

Šią ekskursiją antrokai užsidirbo patys, nes aktyviai dalyvavo Policijos – angelų sargų dienai skirtame vaikų piešinių konkurse. Kudabiečiai atvyko ne tik parodos pasižiūrėti, bet ir susipažinti su policijos pareigūnų atliekamu darbu. Su kuo susitiko ir ką pamatė, kalba pačios nuotraukos.

Iš mokyklos – kartu su Amsiu

Iš mokyklos – kartu su Amsiu

 

Praūžus rugsėjo 1-osios šventei ir prasidėjus naujiems mokslo metams, jaudulio nestinga moksleiviams ir jų tėvams.

Kad pirmoko kelias į mokyklą būtų saugus, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė Jūratė Pernavienė ir specialistė Jurgita Zenkuvienė rugsėjo antrąją organizavo prevencinę priemonę „Iš mokyklos su Amsiu“.

Rytą pirmokus į mokyklą saugiai palydi pareigūnai, kurie budi prie mokyklų ir judriose sankryžose, ir užtikrina eismo kontrolę. Vaikų bičiulis Amsis pas pirmokus atlėkė dar nepasibaigus paskutinei dienos pamokėlei. Bendravo, juokavo ir fotografavosi visi ypač noriai. Išėjus iš mokyklos Amsis nuoširdžiai ir nuosekliai aiškino pirmokams ir nemažam būriui jų tėvų, kaip pasirinkti patį saugiausią kelią į mokyklą, pereiti perėją, kaip elgtis gatvėje, įsiklausyti gavėje, ar neartėja mašina, ir saugiai eiti į namus. Mokykloje šis vaikų bičiulis pirmokams palinkėjo saugių ir ramių mokslo metų, o mokytojus pakvietė bendradarbiauti su policijos pareigūnais, reaguoti į kiekvieną negatyvų reiškinį.

Saugiausia Ignalinos rajono mokykla - Vidiškių gimnazija

Saugiausia Ignalinos rajono mokykla - Vidiškių gimnazija

Ketvirtadienį, Rugsėjo 1-ąją nešini gėlių žiedais moksleiviai rinkosi į ugdymo įstaigas, todėl mokslo šventės šurmulio metu, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato (toliau – Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK) atstovai Vidiškių gimnazijos direktorei Jūratei Sveikauskienei įteikė projekto „Saugiausia Ignalinos rajono mokykla“ prizą – pažymėjimą, kuriuo Vidiškių gimnazija 2015 – 2016 m. kasmetiniame projekte buvo išrinkta saugiausia Ignalinos rajono mokykla bei įteikta pereinamoji taurė ir atminimo lentelė „Saugiausia Ignalinos rajono mokykla“. Vertinimo komisija atrankos metu gražių žodžių negailėjo ir Naujojo Daugėliškio mokyklai – aktyviai siekusiai taurės ir saugiausios mokyklos vardo, todėl artimiausiu metu ją pasieks Utenos apskr. VPK Ignalinos r. PK viršininko padėka.

Ignalinos rajono mokyklų veikla buvo stebima visus 2015–2016 mokslo metus, o projekto dalyvius vertino speciali vertinimo komisija. Svarbiausi vertinimo kriterijai, pagal kuriuos buvo skiriami balai, buvo: mokyklose parengti ir įgyvendinti projektai, siekiant užtikrinti mokinių saugumą; anoniminės mokinių apklausos, kuriose atsispindi jų nuomonė dėl mokyklų saugumo; aktyvus dalyvavimas, užtikrinant viešąją tvarką mokyklos teritorijoje ir kituose renginiuose; aktyvus dalyvavimas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato organizuojamuose renginiuose, teisinių žinių konkurse „Temidė“ ir glaudus bendradarbiavimas su policija.

Siekiant stiprinti policijos ir mokymosi įstaigų bendradarbiavimą ir kurti saugią aplinką mokykloje, minėtas projektas tęsiasi ir vėl startuoja rugsėjo 1 d. ir vyks iki gegužės 25 d. Policijos pareigūnai primena, kad „Saugiausios Ignalinos rajono mokyklos“ projekto tikslas – tai nuoseklus, kryptingas, tikslingas ir kruopštus visos mokyklos pedagogų ir mokinių darbo rezultatas.

 

 

 

 

Ignalinos miesto gimtadienyje – policijos bičiuliai Amsiai

Ignalinos miesto gimtadienyje – policijos bičiuliai Amsiai 2016.06.30

Praėjusį savaitgalį Ignalinos mieste vyko įvairiausi renginiai, skirti miesto 150-mečiui atminti. Miesto gatvėse šurmuliavo mugės ir amatai, ežerų pakrantes apgulė poilsio ištroškę, o pagrindinę miesto aikštę ir vasaros estradą užplūdo gausios, svečių, dainininkų ir aktyvių ignaliniečių pajėgos.

Atgal 1 2 3 ... 8 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X