Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Anykščių r. PK

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Anykščių policininkai lankėsi Vaikų dienos centre

Anykščių policininkai lankėsi Vaikų dienos centre 2017.05.15

Praėjusią savaitę Anykščių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Rūta Avižaitė ir Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Nerijus Urbonas susitiko su Anykščių rajono socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centrą lankančiais vaikais. Tik atėjusius pareigūnus labai maloniai nustebino šilta ir draugiška atmosfera. Pareigūnai atkreipė dėmesį, kad Vaikų dienos centrą lankantys vaikai gyvena ypač draugiškai – vyresnieji rūpinasi mažesniaisiais, viskuo draugiškai dalinasi ir puikiai sutelpa nedidelėse patalpose.

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą 2016.06.02

Prasidėjus dviračių sezonui, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos jaunieji dviratininkai panoro tapti pilnateisiais kelių eismo dalyviais. Padedami mokytojo Valentino Gudėno, jie susipažino su Kelių eismo taisyklių reikalavimais dviratininkams ir, mokykloje išlaikę teorinį egzaminą, atvyko į Anykščių rajono policijos komisariato Saugaus eismo kiemelį laikyti praktinio egzamino.

Anykščių policijos pareigūnai Tarptautinę šeimos dieną minėjo kartu su debeikiečiais

Anykščių policijos pareigūnai Tarptautinę šeimos dieną minėjo kartu su debeikiečiais 2016.05.17

Gegužė – šeimos mėnuo. Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną, o gegužės 15-oji – Tarptautinė šeimos diena. Daugeliui žmonių šeima – laimingiausia ir saugiausia vieta, tad norėdami paskatinti šeimos narius kartu leisti laisvalaikį, šeimas bendrauti tarpusavyje, Anykščių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su seniūnijų bendruomenėmis organizuoja Šeimos šventes.

Anykščių policijos pareigūnai padėkojo kunigui Norbertui Martinkui už bendradarbiavimą

Anykščių policijos pareigūnai padėkojo kunigui Norbertui Martinkui už bendradarbiavimą 2016.05.10

Gegužės 10 d. Kavarsko miestelyje apsilankę Anykščių rajono policijos pareigūnai susitiko su Kavarsko šv. Jono krikštytojo parapijos klebonu Norbertu Martinkumi, kuris po trylikos metų praleistų Kavarske perkeliamas į Kėdainių rajoną.

Anykščių bendruomenės pareigūnai aktyviai dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių“

Anykščių bendruomenės pareigūnai aktyviai dalyvavo veiksmo savaitėje „Be patyčių“ 2016.03.23

Kovo mėnesį  jau tradiciškai Anykščių miesto ir rajono mokyklose vyksta renginiai, skirti patyčių prevencijai. Į šiuos renginius aktyviai įsitraukia ir Anykščių rajono policijos komisariato  pareigūnai.

Anykščių pareigūnai prieš Kalėdas lankė vienišus senjorus

Anykščių pareigūnai prieš Kalėdas lankė vienišus senjorus 2016.01.04

Anykščių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami nusikalstamų veikų prevenciją bei bendradarbiaudami su rajono seniūnais ir socialiniais darbuotojais, lankė rajono seniūnijose gyvenančius vienišus senjorus.

 

Anykščių policijos pareigūnai prisijungė prie tarptautinės socialinės akcijos prieš smurtą

Anykščių policijos pareigūnai prisijungė prie tarptautinės socialinės akcijos prieš smurtą 2015.12.04

Tarptautinė socialinė akcija „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“ organizuojama visame pasaulyje nuo 1991 metų. Šešiolikos dienų laikotarpis prasideda lapkričio 25-ąją – Tarptautinę kovos prieš moterų prievartą dieną, ir tęsiasi iki gruodžio 10-osios – Tarptautinės žmogaus teisių dienos.

Anykščių darželinukai kartu su policijos bičiuliu Amsiu mokosi saugiai elgtis gatvėse

Anykščių darželinukai kartu su policijos bičiuliu Amsiu mokosi saugiai elgtis gatvėse 2015.10.22

Kiekvieną rudenį Anykščių darželinukai kartu su policijos pareigūnais prisimena saugaus eismo reikalavimus, įtvirtina saugaus elgesio gatvėje įgūdžius.

Anykščių policija sveikino rajono mokytojus

Anykščių policija sveikino rajono mokytojus 2015.10.06

Spalio 5 d. Anykščių policijos pareigūnai sveikino rajono mokytojus su Tarptautine mokytojo diena.

Anykščių rajono mokiniai bus matomi ir saugūs kelyje

Anykščių rajono mokiniai bus matomi ir saugūs kelyje 2015.09.21

Rugsėjo mėnesį, jau kelintus metus iš eilės, Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Lina Strazdienė, bendradarbiaudama su VĮ „Utenos regiono keliai“ saugaus eismo specialiste Sandra Dindaite, lankėsi Anykščių rajono mokyklose.   

Anykščių policija kartu su jaunimu minėjo Tarptautinę jaunimo dieną

Anykščių policija kartu su jaunimu minėjo Tarptautinę jaunimo dieną 2015.08.13

Rugpjūčio 12 d. Anykščių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdydami Anykščių rajono savivaldybės finansuojamą programą „Anykščių miesto ir rajono vaikų ir jaunimo žalingų įpročių prevencija ir sveiko gyvenimo būdo formavimas“ kvietė Anykščių jaunimą kartu paminėti Tarptautinę jaunimo dieną.  

Atgal 1 2 3 ... 6 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X