Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Saugi kaimynystė

Saugi kaimynystė Visagine sparčiai plečiasi

Saugi kaimynystė Visagine sparčiai plečiasi 2012.06.22

Vykdant prevencinį projektą „Saugios aplinkos kūrimas Visagino savivaldybės teritorijoje“, birželio 20 d. Visagino savivaldybėje buvo pasirašytos trišalės Saugios kaimynystės sutartys tarp Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato, Visagino savivaldybės administracijos ir Saugios kaimynystės bendrijų.
Prie šiuo metu Visagino savivaldybės teritorijoje esančių 10 Saugios kaimynystės bendrijų, prisijungė dar 10 naujų.
Susitikimo metu kiekviena šalis pasisakė apie savo norus, lūkesčius, buvo aptartos bendradarbiavimo perspektyvos.

Saugios kaimynystės grupė „Mūrinukas“

Saugios kaimynystės grupė „Mūrinukas“ 2012.07.18

Vykdant vieną populiariausių ir sėkmingiausiai veikiančių nusikalstamumo prevencijos priemonių – „Saugią aplinką kurkime kartu“, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkė inspektorių veiklos grupės tyrėja Rimantė Rašimienė (Centro mikrorajono apylinkės inspektorė) liepos 17 d. pakvietė Utenos miesto, J. Basanavičiaus g. 37-ojo namo gyventojus burtis į „Saugios kaimynystės“ grupę. Susitikimo su gyventojais metu apylinkės inspektorė R. Rašimienė pristatė „Saugios kaimynystės“ programą bei padėkojo gyventojams už tai, kad jie nėra abejingi savo ir kaimyno saugumui. Taip pat apylinkės inspektorė pristatė „Saugios kaimynystės“ privalumus, susirinkusiesiems paaiškino būdus, kuriais įmanoma apsaugoti savo turtą nuo vagysčių bei pateikė keletą sėkmingai veikiančių „Saugios kaimynystės“ pavyzdžių. Susirinkusiems gyventojams buvo įteikta „Saugios kaimynystės“ atributika bei informacinis leidinys, kuriame nurodoma kaip apsaugoti save ir savo turtą.
Gyventojai vieningai pritarė, kad reikia mažinti nusikalstamumą ir viešosios tvarkos pažeidimus, burtis su kaimynais, stengtis daryti savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti, žaisti ir nusprendė, kad nori savo name įkurti saugios kaimynystės grupę, kurios pirmininke išrinko Jūratę Simanavičienę.

Linkmenyse Parko gatvės daugiabučio gyventojai susibūrė į „Saugią kaimynystę“

Linkmenyse Parko gatvės daugiabučio gyventojai susibūrė į „Saugią kaimynystę“ 2012.08.07

Siekiant aktyviai įgyvendinti nusikaltimų prevencijos programą, kai kaimynai prižiūri ir rūpinasi vienas kito saugumu, kilnojama ir nekilnojama nuosavybe, pareigūnai skatina burtis į „Saugios kaimynystės“ grupes.
Rugpjūčio 1 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėja ir Linkmenų seniūniją atsakingai prižiūrinti apylinkės inspektorė Erika Bindoriūtė susitiko su Linkmenų seniūnijos Parko gatvės 11-ojo namo gyventojais.
Pareigūnė susitikimo metu pateikė informaciją apie saugios aplinkos kūrimo svarbą, aptarė „Saugios kaimynystės“ tikslus, uždavinius, išdalino gyventojams savo vizitines korteles su kontaktiniais duomenimis bei atsakė į rūpimus klausimus. Linkmeniškiai užpildė „namelių“ schemas, kuriose yra reikalingiausia informacija apie kaimynus bei apylinkės inspektorių. Lipduką, simbolizuojantį minėtos grupės įkūrimą, užklijavo pareigūnė ir palinkėjo vieningai, darniai ir saugiai gyventi bei glaudžiai bendradarbiauti.
Praeitą savaitę susibūrę kaimynai puikiai vieni kitus pažįsta ir jau seniai atsakingai rūpinasi vieni kitais, todėl „šios grupės sukūrimas, tarsi papildomai neįpareigoja“.
Tai – jau 7-oji ,,Saugios kaimynystės“ grupė įsikūrusi Linkmenyse.

Atminkite, kad vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai. Kurkite saugios kaimynystės grupes!

Kuriasi naujos saugios kaimynystės grupės

Kuriasi naujos saugios kaimynystės grupės 2012.04.04

Balandžio 3 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjas Egidijus Rožė kartu su Kuktiškių seniūnijos seniūne Gražina Bivainiene aplankė Kuktiškių seniūnijos Kačiūnų kaimo gyventojus.

Ignaliniečiai subūrė saugią kaimynystę

Ignaliniečiai subūrė saugią kaimynystę 2012.03.22

Saugios kaimynystės projektas, tai bendruomenės paremta nusikaltimų prevencijos programa, kai kaimynai prižiūri ir rūpinasi vienas kito saugumu, kilnojama ir nekilnojama nuosavybe.
Iniciatyviai ir labai noriai Aukštaičių gatvės daugiabučio namo bendrijos „Vėtrungė“ nariai, paskatinti savo kaimynės – aktyvios Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjos Ramunės Stasiūnaitės, š. m. kovo mėnesį susibūrė į bendrą susitikimą, kurio pagrindinis tikslas – saugi aplinka, budrūs kaimynai. Šiai bendrijai vadovauja Leta Kalinauskaitė, kuri ignaliniečius paragino, bendradarbiaujant su policijos pareigūnais, tapti savo ir kitų turto sergėtojais.
„Esame ne kartą pastebėję, kad mūsų daugiabučio laiptinėse (nors durys su kodine spyna) vaikšto visai nematyti, nepažįstami žmonės. Vieni kažko teiraujasi, kiti ištiesę delną prašo „padėti pamaitinti vaikus“, treti – skambina į kiekvienas duris ir klebena durų rankenas, tarsi norėdami įsitikinti, ar gerai užrakintos durys. Tai, be abejonės, gąsdina ne vieną, verčia susimąstyti apie savo ir savo nuosavybės saugumą bei verčia ieškoti kitokių savisaugos būdų. Todėl bendrijos nariai džiaugdamiesi sutiko žinią, kad name kuriama saugios kaimynystės grupė.

Visagino policijos pareigūnai dalyvavo Garažų statybos ir eksploatacijos bendrijų susitikimuose

Visagino policijos pareigūnai dalyvavo Garažų statybos ir eksploatacijos bendrijų susitikimuose 2012.03.20

Kovo 15 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai dalyvavo Garažų statybos ir eksploatacijos bendrijų „Elektronas“ ir „Viražas“ narių susitikimuose.

Penktadienį Ignalinoje, Turistų gatvėje, susibūrė vieningi ir budrūs kaimynai

Penktadienį Ignalinoje, Turistų gatvėje, susibūrė vieningi ir budrūs kaimynai 2012.02.28

Pareigūnai džiaugiasi, kad nuolat skatindami gyventojus kurti saugią aplinką, tapti savo ir kitų turto sergėtojais, vis dažniau sulaukia iniciatyvos ir noro suburti kaimynus į „Saugios kaimynystės“ grupę.
Vasario 24 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio tyrėjai Ramunė Stasiūnaitė ir Juozas Bučelis organizavo susitikimą su Turistų gatvės 43-ojo namo bendrijos „Gavaitis “ gyventojais. Šiai daugiabučio namo savininkų bendrijai vadovauja energinga ir veikli Nijolė Kupetienė.

Anykščių gyventojai rūpinasi saugios aplinkos kūrimu

Anykščių gyventojai rūpinasi saugios aplinkos kūrimu 2012.02.24

Plėtodami saugios aplinkos kūrimą ir skatindami kurti saugios kaimynystės grupes, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai sulaukia vis daugiau iniciatyvos iš gyventojų. Tai policijos pareigūnus labai džiugina.

„Saugi kaimynystė“ Utenoje aktyviai skatinama

„Saugi kaimynystė“ Utenoje aktyviai skatinama 2012.02.06

Šių metų sausio mėnesį Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio apylinkė inspektorių veiklos grupės tyrėja (Dauniškio mikrorajono apylinkės inspektorė) Gintarė Rapoportienė kartu su UAB „Utenos butų ūkis“ vadybininku, administruojančiu Dauniškio mikrorajoną, dalyvavo Aušros g. 73-ojo namo gyventojų susirinkime.

Utenos apskrities policija ragina gyventojus pasirūpinti savo turto apsauga bei jungtis į saugios kaimynystės grupes

Utenos apskrities policija ragina gyventojus pasirūpinti savo turto apsauga bei jungtis į saugios kaimynystės grupes 2012.02.06

Didėjantis teisėsaugos pareigūnų trūkumas verčia ieškoti naujų nusikalstamumo prevencijos priemonių. Svarbiausias bendradarbiavimas nusikaltimų kontrolės ir prevencijos srityje daugumoje pasaulio šalių vyksta tarp visuomenės narių ir policijos būtent per įvairias saugumo programas. Bendruomeninės nusikalstamumo prevencijos programos daugelyje užsienio valstybių veikia jau dešimtmečius, turi gilias tradicijas, remiamos ir palaikomos vyriausybės, vietos savivaldos, policijos, verslo struktūrų. Lietuvoje vykdomi projektai parodė, kad programa „Saugi kaimynystė“ veiksminga vagysčių ir kitų sunkių nusikaltimų atvejais.

Atgal 1 2 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X