Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Naujienos

Policijos pareigūnų pratybos

Policijos pareigūnų pratybos 2017.06.08


2017 m. birželio mėn. Utenos apskrities VPK ir teritoriniuose policijos komisariatuose prasidėjo Fizinės prievartos veiksmų ir Profesinės taktikos pratybos. Pratybos vyksta pagal grafiką, patvirtintą Utenos apskrities VPK viršininko įsakymu.

2017 m. birželio 7 d. pratybos vyko Molėtų rajono PK pareigūnams, kuriuose kartu su pavaldiniais, dalyvavo Utenos apskrities VPK Molėtų rajono PK viršininkas Algis Masevičius.

2017 m. birželio 8 d. pratybos vyks Utenos apskrities VPK Ignalinos rajono PK pareigūnams.

Utenos pareigūnų vizitas Estijoje

Utenos pareigūnų vizitas Estijoje 2017.06.07


Įgyvendinant 2016-08-23 pasirašytą protokolinį bendradarbiavimo susitarimą tarp Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Estijos policijos Rytų prefektūros, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aplankė kolegas Estijoje, kur supažindino su Estijos policijos sistemos ypatumais, darbo aplinka, pareigūnų veiklos metodais, infrastruktūra. Uteniškiai lankėsi Narvos ir Johvė miestuose esančiuose Estijos policijos Rytų prefektūros padaliniuose. Taip pat Utenos pareigūnams parodytos Estijos ir Rusijos pasienį saugančių policijos padalinių turima technika ir darbo sąlygos. Aplankytos policijos įstaigos išsiskyrė, tuo kad jos renovuotos ir aprūpintos naujausia policijos darbui būtina įranga bei priemonėmis. Utenos pareigūnus stebino policijos rėmėjams (savanoriams) suteiktos teisės ir abipusiai naudingas jų veiklos organizavimas.
Vizite dalyvavę pareigūnai vizitą įvertino kaip labai vertingą dėl įgytos patirties. Tikimės, kad vizito metu įgyta patirtis bus kūrybingai pritaikyta Utenos apskrities policijos komisariate.

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja

Lietuvos kelių policijos tarnyba informuoja 2017.06.01

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia visų eismo dalyvių dėmesį, kad nuo birželio 2-osios visą vasarą kiekvieną savaitgalį (penktadieniais–sekmadieniais) policijos pareigūnai šalies keliuose vykdys tikslinius reidus, skirtus transporto priemonių vairuotojų blaivumui, apsvaigimui nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų tikrinti.

Kartu akcentuojame, kad tokie atsitiktiniai trumpalaikiai (1–3 val.) reidai bus organizuojami ir bet kurią savaitės dieną įvairiuose miestuose, miesteliuose (gyvenvietėse) ar valstybinės reikšmės keliuose.

Praėjusiais metais vasaros savaitgaliais (birželio 3–rugpjūčio 28 d.) vykdytų reidų metu išaiškinti 1 553 neblaivūs vairuotojai, t. y. 2,4 proc. patikrintų vairuotojų buvo neblaivūs (patikrintas 65 966 vairuotojų blaivumas). Nustatyta vairuotojų, vartojusių alkoholio, bet neviršijusių leistinos normos – 695. Dėl apsvaigimo nuo narkotinių medžiagų patikrinti 79 vairuotojai (nustatyti 8 tokie vairuotojai). Taip pat išaiškinta ir 1 315 neblaivių dviračių vairuotojų bei 25 neblaivūs vadeliotojai.

Visagino policijos komisariate įvyko tarpinstitucinis pasitarimas smurto artimoje aplinkoje prevencijos, tyrimo, užkardymo klausimais

Visagino policijos komisariate įvyko tarpinstitucinis pasitarimas smurto artimoje aplinkoje prevencijos, tyrimo, užkardymo klausimais 2017.05.29

Gegužės 25 d. Visagino policijos komisariato pareigūnų iniciatyva įvyko tarp institucinis pasitarimas smurto artimoje aplinkoje prevencijos, tyrimo, užkardymo klausimais. Pasitarime dalyvavo Visagino miesto apylinkės teismo, Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros, Visagino savivaldybės administracijos vaiko teisių apsaugos skyriaus, socialinių paslaugų centro, Šeimos krizių centro, veikiančio kaip specializuotas pagalbos centras nuo smurto artimoje aplinkoje aukoms, atstovai. Pasitarimo metu, įvairių institucijų atstovai išsakė problemas, su kuriomis susiduria spręsdami smurto artimoje aplinkoje problemas.

Policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas priminė, kad panašaus pobūdžio susitikimas įvyko 2017 m. sausio 31 d. ir praėjus 5 mėn. po susitikimo, tikslinga aptarti esamą situaciją smurto artimoje aplinkoje srityje, išsakyti problemas, trūkumus, kad galima būtų daryti išvadas ir jomis vadovautis planuojant darbą.

Atidaryta Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnės darbų paroda

Atidaryta Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnės darbų paroda 2017.05.29

Gegužės 25 d. į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato salę rinkosi komisariato darbuotojai ir svečiai. Buvo pristatyta Agnės Kruopės, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos, siuvinėjimo kryželiu darbų paroda. Siuvinėjimas kryželiu - tai itin kruopštumo ir kantrybės reikalaujantis pomėgis. Agnės darbai gimsta ilgais žiemos vakarais, kai dygsnis po dygsnio išryškėja pvz., Zarasų rajono policijos komisariato pastatas, saulėgrąžų puokštė ar išdidūs tigrai. Moteris neieško kūrybai medžiagos plačiose interneto erdvėse, siuvinėja iš nuotraukų, aplinkos, taip kaip mato ar jaučia. Didžioji parodos darbų dalis džiugina kolegas, artimuosius.

2013 m. Agnės darbai buvo eksponuojami kūrybinių darbų parodoje Vidaus reikalų ministerijoje. Ši paroda - tik antras kartas, kai darbai pristatyti platesniam žmonių ratui, ir tikėkimės ne paskutinis...

DĖL nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso ir renginio

DĖL nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso ir renginio 2017.05.29

Informuojame, kad Vidaus reikalų ministerijos Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkursui pateikti projektai „Smurtui artimoje aplinkoje – ne 2016“ ir „Smurto artimoje aplinkoje prevencija Kavarsko seniūnijoje, naudojantis bendruomenės įtaka ir gerąja patirtimi“ buvo įvertinti Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų konkurso vertinimo komisijos 2017 m. balandžio 19 d. posėdyje. Atsižvelgiant į komisijos pasiūlymą, vidaus reikalų ministro sprendimu už šiuos Jūsų įgyvendintus projektus skirta 175 Eur paskatinamoji premija.

Kelių policija įspėja apie laukinių gyvūnų keliamą pavojų

Kelių policija įspėja apie laukinių gyvūnų keliamą pavojų 2017.05.26

 

Lietuvos kelių policijos tarnyba atkreipia vairuotojų dėmesį į tai, kad užmiesčio keliuose, vietovėse, kur kelias kertą miškus ir laukus, dideli kanopiniai žvėrys (briedžiai, stirnos, šernai), dažnai migruoja iš ganyklų laukuose į miškus ir atgal. Kirsdami kelius, kuriais važiuoja transporto priemonės, laukiniai gyvūnai sukelia didelę susidūrimo grėsmę. Tokie susidūrimai yra labai pavojingi, o eismo įvykių metu labai padidėja rizika sunkiai susižaloti. Pirminiais duomenimis, šiais metais dėl susidūrimų su laukiniais gyvūnais buvo sužeista 12 žmonių, beveik visi šie eismo įvykiai įvyko tamsiuoju paros metu.

Apie didelę tikimybę, kad per kelią gali judėti laukiniai gyvūnai, įspėja kelio ženklai „Laukiniai gyvūnai“, įrengti pavojingose vietose esančiuose kelio ruožuose. Patariame tokiose vietose sulėtinti greitį, kad atsiradus kliūčiai, bet kuriuo momentu galėtumėte tinkamai reaguoti, suvaldyti automobilį, prireikus – sustoti. Stebėkite kelkraščius – dažniausiai gyvūnai į važiuojamąją kelio dalį įbėga būtent nuo krūmais ar medžiais gausaus kelio krašto. Jeigu pastebėjote kelkraštyje stovintį gyvūną – važiuokite pro jį itin lėtai ir atsargiai, nemirksėkite tolimosiomis žibintų šviesomis, jokiu būdu nenaudokite garsinio signalo – apakinto ir išgąsdinto gyvūno elgesys gali būti labai pavojingas ir nenuspėjamas.

Atgal 1 2 3 4 ... 442 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X