Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 

  VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

 

VIRTUALUS TURAS APIE LIETUVOS POLICIJĄ!

Skaityti plačiau
REIDAI

REIDAI

  MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

 

MŪSŲ BENDRAS TIKSLAS – EISMO DALYVIŲ SAUGUMAS KELYJE!

Skaityti plačiau

  8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

 

8-700 60000 šiuo numeriu teikiama informacija su migracija susijusiais klausimais.

Skaityti plačiau
KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

KUR KREIPTIS PATYRUS SMURTĄ?

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/ policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt   

Policijos elektroninių paslaugų sistemą http://www.epolicija.lt/
policijos pasitikėjimo telefonu (8 5) 272 5372 el. p. artimas.smurtas@policija.lt 

 

Skaityti plačiau

Mums dėkoja

Visaginietės padėka Migracijos skyriaus darbuotojai

Visaginietės padėka Migracijos skyriaus darbuotojai 2017.06.23

Visagino miesto gyventoja Monika Kupstienė atsiuntė padėką:

“Dėkoju Jūsų vadovaujamos Utenos apskrities VPK Migracijos skyriaus Visagino grupės specialistei Alionai Milaševičienei už atsakingą, kruopštų darbą bei rūpestingą aptarnavimą.”

Padėka Utenos apskr. VPK pareigūnams

Padėka Utenos apskr. VPK pareigūnams 2017.06.21

Į laikraščio „Utenis“ redakciją paskambino Dana Pumputienė iš Molėtų rajono, Žiūrų kaimo, prašydama padėkoti Utenos AVPK Kelių policijos skyriaus Kelių patrulio būrio vyriausiajam patruliui Dmitrij Čašun ir vyriausiajai patrulei Sandrai Bieliūnaitei už pagalbą, suteiktą kelyje Molėtai-Utena.

Važiuojant į Uteną moteriai sugedo automobilis. Minėti pareigūnai, matydami, kad reikia pagalbos, sustojo ir, įvertinę, kad toliau važiuoti negalima, degalinės darbuotojų paprašė prižiūrėti paliktą automobilį. O moterį atvežė į Uteną ir išleido ten, kur jai reikėjo. Apie tai pasakodama moteris sunkiai rinko padėkos žodžius: „Man dar neteko susitarti su policija, o čia toks malonus susitikimas. Retai sutinki tokius draugiškus žmones. Aš taip norėjau jiems atsilyginti, bet kai paklausiau, kaip galėčiau atsidėkoti, išgirdau atsakymą: „Nieko nereikia. Juk mes ne tik baudžiame, bet ir padedame, kai ištinka bėda. Tai – mūsų pareiga.“

Padėka

Padėka 2017.06.15

UAB "VITULA" direktorius Vidmantas Urnavičius reiškia padėką Lietuvos policijos generaliniam komisarui ir Utenos apskr. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkui Ričardui Kuzmickui ir jo skyriaus vyriausiajam tyrėjui Evaldui Norkūnui.

Padėka Visagino policijos komisariato pareigūnams

Padėka Visagino policijos komisariato pareigūnams 2017.06.15

Birželio 13 d. Visagino policijos komisariate gauta Visagino miesto gyventojo Alexey Nenashev gim. 1979 m., padėka komisariato viršininkui Jonui Cicėnui ir policijos pareigūnams. A. Nenashev dėkoja už tai, kad pareigūnai labai greitai surado ir grąžino jo asmens tapatybės ir banko korteles.

Padėka Visagino policijos pareigūnui

Padėka Visagino policijos pareigūnui 2017.05.23

Į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatą kreipėsi Visagino miesto gyventoja Tatjana Popova, gyvenanti Parko g. 23-47, kuri vėlų gegužės 18 dienos vakarą, buvo maloniai nustebinta mandagiu, ją - vairuojančią automobilį, sustabdžiusio policijos pareigūno elgesiu. Pasak jos, policijos pareigūnas su ja bendravo ne tik dalykiškai, bet ir mandagiai bei maloniai, kantriai laukė, kol ji ras ir pateiks reikiamus dokumentus. Tai kelia didelę pagarbą pareigūnams.

Malonu, kad mūsų tarpe yra toks kolega. Tai - Andrej Bogomolnikov, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis.

Padėka Utenos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams

Padėka Utenos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnams 2017.04.24

Utenos apskrities VPK Kelių policijos skyrius gavo padėką, už įdomiai pravestas saugaus eismo pamokas Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniams.

Padėka Visagino policijos pareigūnams

Padėka Visagino policijos pareigūnams 2017.01.24

Gauta anoniminė padėka:

"Norime padėkoti Visagino skyriaus pareigūnams už daromus gerus darbus visuomenei ir vaikams. Pareigūnai surinkę pinigėlių nupirko žaislų Visagino ligoninės vaikų skyriui. Mažieli ligoniukai labai patenkinti naujais žaislais ir dėkoja slaptiems Kalėdų seneliams už džiugias šventes ligoninėje. Mama."

Padėka Utenos apskrities VPK pareigūnams

Padėka Utenos apskrities VPK pareigūnams 2017.01.12

Utenos aps. VPK pareigūnams skirta padėka:

"Laba diena,

esu Utenos ligoninės darbuotoja, noriu padėkoti Utenos apskrities pareigūnams, kurie vakar labai operatyviai sureagavo į nutikusią nelaimę Utenoje. Vaikinui buvo nukristi keli pirštai ir jį jau vežė į Vilnių. Utenos pareigūnai pavijo Greitosios pagalbos automobilį ir perdavė vėliau atvežtus vaikino pirštus. Noriu padėkoti Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams už operatyvumą ir pagalbą.
 
Stasė"

Padėka Visagino policijos pareigūnams

Padėka Visagino policijos pareigūnams 2017.01.03

Utenos aps. VPK Visagino PK pareigūnams dėkoja Airida Drus:

 

"Geri darbai dažnai daromi tyliai ir neprašant jokios padėkos.
Bet, manau, visuomenė turėtų žinoti apie tokius tyliai daromus gerus darbus.

Šį kart norisi padėkoti Utenos policijos komisariato Visagino skyriui, kurie susidėję pinigėlių nupirko vaikams žaislų ir padarė Kalėdinę-Naujametinę dovaną Visagino ligoninės vaikų skyriui.
Mažieji, leidžiantys šventes ir šventines atostogas ligoninėje, gavo naujų žaisliukų ir dienos praleistos ligoninėj nebus tokios nuobodžios.

AČIŪ MŪSŲ PAREIGŪNAMS!!!"

Padėka Visagino policijos pareigūnams

Padėka Visagino policijos pareigūnams 2016.12.28

Garbaus amžiaus Visagino gyventojas Sergej Morgunov nuoširdžiai dėkoja Visagino policijos komisariato pareigūnams Mariui Mikulėnui ir Dainiui Zubrovui už suteiktą pagalbą. 2016 m. gruodžio 26 d. senolis parduotuvėje paliko maisto produktus neužrakinęs saugojimo kameroje, o kai grįžo jų nebuvo. Jį labai sukrėtė šis įvykis, juk produktai buvo pirkti už paskutinius turėtus pinigėlius. „Buvau apstulbęs, kai tą pačią dieną į buto duris paskambino du besišypsantis pareigūnai ir sakydami ,,staigmena“ įteikė prarastą maišelį su misto produktais“ - mintimis dalinosi Sergej Morgunov.

Sergej Morgunov buvo atvykęs į Visagino policijos komisariatą asmeniškai susitikti su Mariumi Mikulėnu ir Dainiumi Zubrovu nuoširdžiai padėkoti ir paspausti ranką.

Padėka Anykščių r. PK pareigūnams

Padėka Anykščių r. PK pareigūnams 2016.11.29

Baltijos federalinio Imanuelio Kanto universiteto humanitarinio instituto lietuvių kalbos vyr. dėstytoja, Violeta Lopetienė dėkoja:
 
 "Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Anykščių rajono policininkams Gintautui Kardeliui ir Lukui Uzdrai už suteiktą pagalbą kelyje. Pareigūnai ne tik profesionaliai organizavo pagalbą sugedus automobiliui, bet ir atvykus pagalbos kelyje darbuotojui padėjo vykdyti mano automobilio evakuaciją bei reikiamu metu suteikė psichologinę paramą. Kai policijoje dirba tokie puikūs žmonės ir nepriekaištingi pareigūnai nereikia stebėtis, kad Lietuvos Policijos autoritetas gyventojų tarpe nuolat auga, ir tenka apgailestauti, kad mūsų valstybė nesugeba deramai jiems atlyginti už pasiaukojamą darbą.
Mieli pareigūnai, stiprybės jums ir ištvermės jūsų sunkiame, bet tokiame reikalingame darbe."

Padėka Ignalinos r. PK pareigūnams

Padėka Ignalinos r. PK pareigūnams 2016.11.15

Valdonė Indrašienė visos šeimos vardu dėkoja pareigūnams Andrej Kazimeranec ir Pauliui Rimšeliui, kurie atvyko į įvykio vietą Šakarvos kaime spalio 29 d., kuomet nelaimingo atsitikimo metu užsimušė jiems artimas žmogus. Didžiausia pagarba šiems kriminalistams, kurie padarė viską, kad  mažiau skaudėtų ir kad kitos tarnybos padėtų viską operatyviai atlikti. Moteris perduoda nuoširdžią padėką už jų žmogiškumą ir geranoriškumą.

Atgal 1 2 3 ... 10 Kitas

Bendruomenės pareigūnų veikla

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai

Jaunųjų policijos rėmėjų mokymai 2017.05.17

Š. m. gegužės 11 d. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko jaunųjų policijos rėmėjų mokymai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės jaunuolius supažindino su teisės aktais reglamentuojančiais Lietuvos policijos rėmėjų ir jaunųjų policijos rėmėjų veiklą (Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų įstatymas, Lietuvos Respublikos policijos rėmėjų nuostatai, jaunųjų policijos rėmėjų nuostatai), priminė jaunujų policijos rėmėjų veiklos tikslus ir kryptis, teises, pareigas, priėmimo ir pašalinimo iš jaunųjų policijos rėmėjų taisykles.

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje

Anykščių policininkai dalyvavo darželinukų Saugaus eismo šventėje 2017.05.23

Policijos pareigūnams dažnai tenka sulaikyti nedrausmingus eismo dalyvius gatvėje, bet Anykščių policijos pareigūnams gegužės pradžioje gatvėje pakliuvo neeilinis pažeidėjas - šalia vaikų lopšelio darželio „Žilvytis“ policijos pareigūnai sulaikė zuikį, gatvėje besivažinėjantį paspirtuku. Taip darželyje „Žilvytis“ prasidėjo saugaus eismo šventė – viktorina „Gatvėje būki atsargus, šito mokyk ir kitus“, į kurią buvo pakviesti ir Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai Nerijus Urbonas ir Rūta Avižaitė kartu su policijos bičiuliu Amsiu.

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas

Praėjo pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ 2017 m. regioninis III etapas 2017.05.16

Pavasariui įpusėjus sulaukiame jau tradicija tapusių pradinių klasių mokinių „Šviesoforo“ varžybų, kurios yra Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinė dalis. Pagrindiniai šių varžybų tikslai – skatinti pradinių klasių mokinius mokytis ir vykdyti pagrindines Kelių eismo taisykles, ugdyti saugaus elgesio kelyje gebėjimus, plėtoti saugaus eismo sampratą realiame gyvenime. Pagrindinis konkurso organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir šiais metais Visagino policijos komisariato Bendruomenės pareigūnės.

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus

Joniškio mokykloje policijos pareigūnai aplankė stovyklautojus 2017.06.07

Vasara -2017. „Tobulėk, Auk, Pažink“

 

Molėtų rajono Joniškio mokykloje - daugiafunkciame centre lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato pareigūnai. Vaikams priminta, kad privalu saugoti save ir kitus kelyje, kokių pareigų turi laikytis pėsčiasis, dviratininkas ir keleivis, kodėl tamsiu paros metu reikia segėti atšvaitą ar saugiai važinėti dviračiais, kaip elgtis prie vandens telkinių.

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai

Visagino policijos komisariate lankėsi mažieji darželinukai 2017.06.07

Birželio 6 dienos rytą Visagino policijos komisariato kieme šurmuliavo „Gandriukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai iš lopšelio- darželio „Auksinis gaidelis“. Kieme juos pasitiko ir pažadėjo parodyti, paaiškinti bei atsakyti į visus rūpimus klausimus, bendruomenės pareigūnės Onutė Pernavienė ir Oksana Rožkova. Pirmiausia buvo suskaičiuoti ir apžiūrėti tarnybiniai automobiliai ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Civilinės saugos diena Dusetose

Civilinės saugos diena Dusetose 2017.05.26

Šių metų gegužės 19 d. Zarasų rajono Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje vyko civilinės saugos dienai skirtas renginys, kurį organizavo Zarasų rajono savivaldybės administracija kartu su civilinės saugos pajėgomis.

Renginyje dalyvavo Utenos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos civilinės saugos atstovai, Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Zarasų priešgaisrinės apsaugos tarnybos atstovai bei Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė. Institucijos, kurios dalyvauja ekstremaliųjų situacijų likvidavimo darbuose, turėjo galimybę supažindinti su savo tarnyba ir veikla šalinant ekstremalių situacijų padarinius.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X