Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 
UTENOS APSKRITIES  POLICIJOS VEIKLA

UTENOS APSKRITIES POLICIJOS VEIKLA

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Skaityti plačiau
AR ŽINOJAI...

AR ŽINOJAI...

        Jei turite informacijos praneškite: Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

 

 


 

 

Jei turite informacijos praneškite:
Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

Skaityti plačiau
MUMS DĖKOJA!

MUMS DĖKOJA!

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų. Informuokite!  

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų.

Informuokite!

 

Skaityti plačiau
NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

    pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

 

 

pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

Skaityti plačiau

Bendruomenės pareigūnų veikla

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas vyko Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje 2017.03.22

Š. m. kovo 17 d. Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Šiame konkurse dalyvavo keturios komandos: Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos 2a, 2b, 2c, 2d klasės. Komandų pasirodymus vertino komisija, kurią sudarė: komisijos pirmininkas Utenos apskr. VPK VTS PP AIVG vyr. tyrėja Rimantė Navikienė, Utenos apskr. VPK VTS PP AIVG tyrėja Virginija Grigonienė, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos socialinė pedagogė Laura Barzdaitė, Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Jurgelevičienė bei Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos atstovas Kristijonas Legenis.

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą 2016.06.02

Prasidėjus dviračių sezonui, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos jaunieji dviratininkai panoro tapti pilnateisiais kelių eismo dalyviais. Padedami mokytojo Valentino Gudėno, jie susipažino su Kelių eismo taisyklių reikalavimais dviratininkams ir, mokykloje išlaikę teorinį egzaminą, atvyko į Anykščių rajono policijos komisariato Saugaus eismo kiemelį laikyti praktinio egzamino.

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje apsilankė bendruomenės pareigūnė

Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje apsilankė bendruomenės pareigūnė 2017.03.27

Kovo 22 d. Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Jurgita Zenkuvienė atvyko į Ignalinos „Šaltinėlis“ mokyklos „Lakštingalėlių“ grupėje organizuojamą renginį – „Policininko profesija“.

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių"

Paskaita moksleiviams "Moku bendrauti be patyčių" 2017.03.08

Utenos aps. VPK Molėtų r. PK bendruomenės pareigūnai Neringa Purlienė ir Algimantas Antanas Čiža kovo 6 d. lankėsi Alantos gimnazijoje, kur susitiko su 5,6 ir 9 klasių moksleiviais. Susitikimo metu su moksleiviais pareigūnai skaitė paskaitą „Moku bendrauti be patyčių“. Bendravimo metu pareigūnai su moksleiviais diskutavo - kas yra patyčios, kokias yra jų rūšys, kuo patyčios skiriasi nuo konflikto, kur galima susidurti su patyčiomis, kodėl tyčiojamasi, kas tampa patyčių taikiniais ir kodėl, kaip jaučiasi tie, kurie patiria patyčias, vaikų vaidmenys patyčių situacijose, kodėl sunku kalbėti apie patyčias, kaip elgtis kai patiri patyčias, kaip padėti draugui patiriančiam patyčias ir kas gali padėti.

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės 2016.05.26

Gegužės 23–24 dienomis Visagino policijos komisariato pareigūnai susitiko su Visagino miesto gimnazijų abiturientais. Susitikimo tikslas – priminti moksleiviams, kaip svarbu paskutinio skambučio šventės metu elgtis saugiai, būti supratingais ir tolerantiškais, laikytis bendrų elgesio bei viešosios tvarkos taisyklių, atsižvelgti ir gerbti suaugusiųjų nuomonę.

Patyčių ir smurtinio elgesio prevencija Antazavės J. Gruodžio gimnazijoje

Patyčių ir smurtinio elgesio prevencija Antazavės J. Gruodžio gimnazijoje 2017.03.27

Kovo 22 d. Utenos aps. VPK Zarasų r. PK bendruomenės pareigūnė kartu su Panevėžio apygardos probacijos tarnybos Zarasų skyriaus inspektore dalyvavo Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos renginyje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.

Renginio metu pareigūnės 5-10 klasių mokiniams kalbėjo apie patyčių pasekmes mokyklos psichologiniam klimatui, žiūrėjo video medžiagą, raginančią liautis tyčiotis, priminė mokiniams jų teises, pareigas bei atsakomybę už smurtinį elgesį bei mokyklos taisyklių nesilaikymą, supažindino su nepilnamečių administracinės bei baudžiamosios atsakomybės ypatumais. Mokiniai buvo supažindinti su Probacijos tarnybos veikla, jos tikslais, bausmių, skiriamų nepilnamečiams, rūšimis. Renginio metu vyresnių klasių moksleiviai buvo skatinami pasirinkti probacijos ir policijos pareigūnų profesijas.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X