Kontaktai

Kontaktai

Pasitikėjimo telefonas 8 800  20 112
Budėtojų telefonai (8 389)  61 980, 112
Žiniasklaidos atstovas (8 389)  70 065, 8 645 57 105
 
UTENOS APSKRITIES  POLICIJOS VEIKLA

UTENOS APSKRITIES POLICIJOS VEIKLA

GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.GINTI. SAUGOTI. PADĖTI.

Skaityti plačiau
AR ŽINOJAI...

AR ŽINOJAI...

        Jei turite informacijos praneškite: Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

 

 


 

 

Jei turite informacijos praneškite:
Tel. ( 8 389)  70 069, el. p. utenosvpk.ip@policija.lt 

Skaityti plačiau
MUMS DĖKOJA!

MUMS DĖKOJA!

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų. Informuokite!  

Visada laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų.

Informuokite!

 

Skaityti plačiau
NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

NELEISK VAIRUOTI NEBLAIVIAM...

    pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

 

 

pareigūnai ragina vairuotojus jausti atsakomybę tiek už save, tiek už vežamus keleivius, tiek už kitus eismo dalyvius...

Skaityti plačiau

Bendruomenės pareigūnų veikla

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016 2017.01.03

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnė D. Maselskienė vykdydama Utenos aspkrities vyriausiojo policijos komisariato kartu su Utenos rajono savivaldybe 2016 m. prevencinį projeką „Jaunimas už gyvenimą be alkoholio ir tabako“, bei bendradarbiaudama su Utenos daugiafunkcio sporto centro atstovais ir plaukimo treneriais, š.m. gruodžio 7 d. Utenos daugiafunkcio sporto centro plaukimo baseine surengė prevencinį renginį skirtą Utenos krašto vaikams ir jaunimui „Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinės plaukimo varžybos – 2016”.

Šio renginio tikslas - skatinti Utenos krašto vaikus ir jaunimą gyventi sveiką gyvenimo būdą, aktyviai sportuoti, prasmingai leisti laisvalaikį, ugdyti garbingus elgesio principus, didinti netoleranciją žalingų įpročių vartojimui. Taip pat populiarinti plaukimo sportą Utenos miesto ir rajono vaikų tarpe, išaiškinti geriausius plaukikus.

Policijos bičiulio Amsiaus Kalėdinėse plaukimo varžybose dalyvavo 136 Utenos krašto vaikai ir jaunuoliai, kuriuos varžybų metu palaikė gausus būrys susirinkusių šeimos narių ir bičiulių.

Dalyviai plaukimo varžybų programoje buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes:

I amž. gr. – 2007 m. ir jaunesni mergaitės/berniukai;

II amž. gr. – 2005 - 2006 m. mergaitės/berniukai;

III amž. gr. – 2002 - 2004 m. mergaitės/berniukai;

IV amž. gr. – 2001 m. ir vyresni mergaitės/berniukai;

 

I amž. gr. - 50 l/st.;

II amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.;

III amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.;

IV amž. gr. - 50 l/st.; 100 l/st.

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą

Jaunieji dviratininkai Saugaus eismo kiemelyje laikė egzaminą 2016.06.02

Prasidėjus dviračių sezonui, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos jaunieji dviratininkai panoro tapti pilnateisiais kelių eismo dalyviais. Padedami mokytojo Valentino Gudėno, jie susipažino su Kelių eismo taisyklių reikalavimais dviratininkams ir, mokykloje išlaikę teorinį egzaminą, atvyko į Anykščių rajono policijos komisariato Saugaus eismo kiemelį laikyti praktinio egzamino.

Bendruomenės pareigūnės Vidiškių gimnazijoje mokiniams ir pedagogams skaitė netradicinę paskaitą

Bendruomenės pareigūnės Vidiškių gimnazijoje mokiniams ir pedagogams skaitė netradicinę paskaitą 2017.02.07

Ignalinos policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Jūratė Pernavienė ir Jurgita Zenkuvienė vasario 2 d. svečiavosi Vidiškių gimnazijoje ir skaitė paskaitą apie rūkymą, jo daromą žalą, neigiamas pasekmes sveikatai, socialiniam gyvenimui. Mokiniai supažindinti su administracine atsakomybe, šiuo metu galiojančiais įstatymais. Užduočių ir žaidimo pagalba mokiniai buvo skatinami nepradėti rūkyti bei saugoti ir branginti ne tik savo, bet ir aplinkinių sveikatą. Pareigūnė akcentavo, jog gimnazijoje kiekvienas turi elgtis kultūringai ir rūpintis, kad joje būtų gera visiems, o ypač tiems, kurie yra šalia.

Molėtuose įvyko moksleivių krepšinio varžybos

Molėtuose įvyko moksleivių krepšinio varžybos 2017.01.06

 

2017 m. sausio 5 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, bendradarbiaudami su Molėtų sporto centro atstovais, surengė Lietuvos moksleivių žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3X3 varžybas.

Varžybų tikslas - žiemos atostogų metu įtraukti moksleivius iš kaimo vietovių aktyviai praleisti laiką, atitraukti moksleivius nuo kompiuterių ir TV ekranų, gerinti socialinius įgūdžius ir stiprinti sveikatą. Džiugu, kad tokią šaltą sausio dieną vaikai nepabūgo šaltuko ir susirinko į varžybas. Varžybose dalyvavo keturios  komandos berniukų ir keturios komandos mergaičių (2000 m. gimimo ir jaunesni) iš penkių Molėtų rajono apylinkių. Mergaičių grupėje pirmąją vietą laimėjo komanda iš Giedraičių mstl., o berniukų – iš Inturkės. Visos komandos buvo apdovanotos diplomais ir krepšinio kamuoliais.

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės

Visagino policijos pareigūnai abiturientams linkėjo saugios paskutinio skambučio šventės 2016.05.26

Gegužės 23–24 dienomis Visagino policijos komisariato pareigūnai susitiko su Visagino miesto gimnazijų abiturientais. Susitikimo tikslas – priminti moksleiviams, kaip svarbu paskutinio skambučio šventės metu elgtis saugiai, būti supratingais ir tolerantiškais, laikytis bendrų elgesio bei viešosios tvarkos taisyklių, atsižvelgti ir gerbti suaugusiųjų nuomonę.

Esu saugus, kai žinau

Esu saugus, kai žinau 2017.02.03

Jau trečius metus iš eilės Zarasų rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos socialine pedagoge organizuoja prevencinio pobūdžio veiklas tema „Esu saugus, kai žinau“. Šios veiklos tikslas – suteikti mokiniams žinių ir praktinių įgūdžių kuriant saugią aplinką bei skatinti mokinių, mokytojų, teisėsaugos institucijų bendradarbiavimą.

Š. m. vasario 2 d. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai ir mokytojai kartu su socialine pedagoge ir bendruomenės pareigūne pasitikrino kelių eismo taisyklių žinias, aptarė aktualiausias vaikų problemas (rūkymas, patyčios, smurtas, bendrojo pagalbos centro paskirtis), analizavo vaikų saugumo jausmą pamokų, pertraukų ir laisvalaikio metu. Bendruomenės pareigūnė mokiniams padalino atmintines „Policijos pareigūnų patarimai vaikams“.

Pasirodo, kad nesaugiausiai ir nesveikiausiai jaučiasi tie vaikai, kurių tėveliai rūko. Vaikai puikiai žino, kokiomis ligomis serga rūkaliai, kas yra pasyvus rūkymas ir kad viena valanda praleista prirūkytoje patalpoje prilygsta vienai surūkytai cigaretei. Vaikų organizmas yra labai jautrus įvairių nuodų poveikiui. Jei namuose rūkoma, vaikai, ypač maži, auga ir vystosi blogiau, du kartus dažniau serga kvėpavimo takų ligomis, didesnis jų mirtingumas. Policijos pareigūnė ir mokyklos bendruomenė tikisi, kad vaikučiams pavyks įkalbinti savo tėvelius mesti rūkyti.

bendrasis pagalbos numeris 112

e-policija

zona be korupcijos

 


 

Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas siekia, kad korupcinio pobūdžio teisės pažeidimai būtų atskleisti, o kalti asmenys nubausti, taip pat prevencinėmis priemonėmis užkirsti kelią korupcijos plitimui.

Norėdami pranešti apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus, galite skambinti anoniminiais pasitikėjimo telefonais:
Utenos apskr. VPK - 8 800 20112;
Policijos departamento prie VRM - (8 5) 272 5372;
Specialiųjų tyrimų tarnybos - (8 5) 266 3333
Rašyti elektroninį pranešimą

 

savanoriai

lietuvos policija

 

 

Stilių keitėjas

Fonai
Svetainės spalvos
X